Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją występuje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o rzeczywistym kłopocie ze wzwodem, gdy komplikacja występuje minimum w 3/4 prób i trwa to przez długi okres. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły ani humoru na seks. Trzeba w takich przypadkach zadbać o minimalizowanie momentów stresowych, relaks cialis tanio i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Tytoń. Z badań wykonanych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Napisano w problemy z potencją Tagi: , , , ,