Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje parę łatwych strategii, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego kamagra w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że maleje przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może tania kamagra być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.

Napisano w problemy z potencją Tagi: , , , , , ,